Závodní hráči

závodní hráči

Naše družstva

Soutěže družstev

Šachisté oddílu TJ Náměšť nad Oslavou hrají soutěže dospělých od regionální soutěže až po 2 ligu. Celkem máme 4 mužstva, „áčko“ postoupilo v sezóně 2021/2022 do druhé ligy, „béčko“ si zajistilo postup do Krajského přeboru. „Cečko“ nastupuje v Krajské soutěži a „déčko“ tvořené dívkami hraje Regionální soutěž.

Turnaje

Účastníme se turnajů po celé ČR, oblíbeným turnajem našich hráčů je turnaj v Českých Budějovicích, dále se velká část hráčů účastní turnaje Czech open v Pardubicích. Dále se mládež  účastní seriálu Liga Vysočiny a také turnajů ve vážném šachu, například Turnaje šachových nadějí ve Frýdku – Místku. Většina mládežníků hraje Mistrovství Moravy a Slezska a postupující dále hrají Mistrovství ČR jak v rapidu, tak i ve vážném šachu.

Soustředení

Náš oddíl organizuje šachové kempy, první proběhl v roce 2021 na základně Jedov a doufáme, že se nám z této akce podaří udělat každoroční událost za účasti talentované mládeže nejen z Náměště, ale i z jiných částí regionu. Kemp probíhá pod vedením kvalifikovaných trenérů intenzivní formou v rozsahu 5 dní.

šachový oddíl
TJ Náměšť nad Oslavou
Žerotínova 386
675 71 Náměšť nad Oslavou

Kontakty

Sledujte nás na našem novém webu: www.sachy-namest
Powered by WEB4SPORT
Copyright K-system 2024